Kursy walut NBP 23.02.2024
USD - 3.98 / EUR - 4.32 / 1 GBP - 5.05

Kursy walut NBP. Tabela C

To aktualne średnie kursy kupna i sprzedaży walut obcych za złote (tabela C). Data publikacji: 22 lutego 2024

WalutaKurs kupnaKurs sprzedaży
1Dolar amerykański (USD) 3.95894.0389
1Dolar australijski (AUD) 2.59372.6461
1Dolar kanadyjski (CAD) 2.93012.9893
1Euro (EUR) 4.28104.3674
100Forint Węgry (HUF) 1.10421.1266
1Frank szwajcarski (CHF) 4.49984.5908
1Funt szterling (GBP) 4.99765.0986
100Jen Japonia (JPY) 2.63712.6903
1Korona czeska (CZK) 0.16900.1724
1Korona duńska (DKK) 0.57430.5859
1Korona norweska (NOK) 0.37790.3855
1Korona szwedzka (SEK) 0.38170.3895
1SDR (XDR) 5.25405.3602


Informacja zwrotna

UWAGA! Wszystkie pola muszą być wypełnione!
Aby Twój kantor pojawił się na stronie, prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej jego stronę internetową z kursem wymiany.