Kursy walut NBP 13.06.2024
USD - 4.01 / EUR - 4.34 / 1 GBP - 5.14

Kursy walut NBP. Tabela C

To aktualne średnie kursy kupna i sprzedaży walut obcych za złote (tabela C). Data publikacji: 13 czerwca 2024

WalutaKurs kupnaKurs sprzedaży
1Dolar amerykański (USD) 3.95594.0359
1Dolar australijski (AUD) 2.6482.7014
1Dolar kanadyjski (CAD) 2.89052.9489
1Euro (EUR) 4.28714.3737
1Forint Węgry (HUF) 0.0108620.011082
1Frank szwajcarski (CHF) 4.43964.5292
1Funt szterling (GBP) 5.07835.1809
1Jen Japonia (JPY) 0.0253930.025905
1Korona czeska (CZK) 0.17380.1774
1Korona duńska (DKK) 0.57480.5864
1Korona norweska (NOK) 0.37690.3845
1Korona szwedzka (SEK) 0.38430.3921
1SDR (XDR) 5.27175.3781


Informacja zwrotna

UWAGA! Wszystkie pola muszą być wypełnione!
Aby Twój kantor pojawił się na stronie, prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej jego stronę internetową z kursem wymiany.